Mobil Uygulama

Mobil uygulamalarımız iş analizi ekiplerimizce önce teorik olarak yapım aşaması tasarlanır. Ardından profesyonel grafik tasarım ekiplerimizce tasarım şemaya dökülür ve aşama aşama tasarım iskeleti çıkarılır.
Tam uygulamanın tasarımı bittiğinde yazılım ekiplerimiz tarafından uygulama önce front end ardından da back end işlemleri yapılır.

Son durumda uygulama testleri de yapılır teslim edilir.


GELİŞTİRDİĞİMİZ UYGULAMALAR


Pazar Yeri Uygulaması

Pazaryerleri adından da belli olduğu gibi online alışveriş platformlarıdır.Pazaryeri ortamında yönetici, bir e-ticaret sitesini hizmete açar. Satıcılar bu site üzerinden bir mağaza açar ve ürünlerini sergiler. Pazaryerleri e-ticaretten farklı olarak alıcı ile satıcıyı buluşturur. Firmaların üye olarak ürünlerini kullanıcılara sunmasını ve satmasını sağlar.

Haber Uygulaması

Günümüzde her dakika yeni bir gelişme yaşanıyor. Bunları gazeteler veya televizyonlar aracılığıyla takip etmek çok zor. Burada yardımımıza haber siteleri ve uygulamaları yetişiyor. Haber uygulaması;  haber yayınlarından, sosyal medyadan ve web sitelerinden içerikler toplayıp dergi formatında sunar. Uygulama içinde istediğiniz kategorileri seçebilir ve güncel haberleri okuyabilirsiniz..

Emlak Uygulaması

Emlak uygulamaları; satılık veya kiralık ev, arsa, villa, dubleks, iş yeri, konut ve konut projeleri gibi birçok emlak ilanını içerisinde bulunduran bir platformdur. Sunduğu konut haberleri ve aylık emlak analiz raporları ile sektörel konulardan da haberdar olmamızı sağlar.

Döviz - Altın Takip Uygulaması

Döviz-altın takip uygulamaları ; dolar, euro ve döviz kurları, altın fiyatları, hisse senetleri, endeksler, canlı borsa takibi, döviz çevirici ve bunlar gibi her türlü ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz bir uygulamadır.Bu uygulamalar sayesinde döviz kurundaki dalgalanmalardan her dakika haberdar olabilirsiniz. Bildirimlerinizi açarak kurdaki gelişmeler siz takip etmeseniz bile size bildirim olarak gelir.

Temizlikçi Bulma Uygulaması

Temizlikçi bulma uygulaması; deneyimli temizlikçilerle evini veya işyerini temizletmek isteyenleri buluşturan online bir platformdur.Bu uygulama sayesinde deneyimli temizlikçilere ulaşabilir,seçebilir, bütçenize göre fiyat belirleyebilir ve iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda temizlikçileri puanlayabilirsiniz.

Dada Hafıza Oyunu

Dada hafıza oyunu zihin egzersizi yapmanızı ve aynı zamanda eğlenmenizi sağlayan bir mobil oyundur. Tüm Google Play ve App Store başta olmak üzere tüm uygulama marketlerden indirebilirsiniz.