Sık Sorulan Sorular - Anatolia System Yeni Medya Ajansı

Sık Sorulan Sorular

Tüm Sorular
Web Tasarım Yazılım
SEO
Google Reklam
Sosyal Medya Yönetimi
Hosting Hizmeti
Web Tasarım Nedir?
Web sitesi tasarımı, firmanızı internet ortamında hedef kitlenize tanıtacak platformdur.
Web Tasarım Neden Önemlidir?
Gelişen iletişim teknolojileri ile dijital ortamın önemi daha da artmıştır. Web sitesi firmanızın daha kolay bulunmasına ve daha iyi tanınmasına yardımcı olur.
Neden Anatolia System'e Web Tasarım Yaptırmalıyım?
İstekleriniz doğrultusunda kurum kimliğinizi ön planda tutarak, trend ve mobil uyumlu tasarımlar üretiyoruz. Web tasarım sonrasında da destek sağlıyoruz.
SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) Nedir?
Seo, web sitenizin Google'da organik aramalarda üst sıralarda yer alması amacıyla yapılan algoritmik bir çalışmadır.
SEO'nun faydaları nelerdir?
Web siteniz Google organik aramalarında üst sıralarda yer alacağından dolayı siteniz daha çok ziyaretçi alacaktır. Bunun sonucunda ise müşteri sayınız ve popülariteniz artacaktır.
Neden Anatolia System'e SEO yaptırmalıyım?
Tam donanımlı SEO uzmanlarımız tarafından web sitenize yapılacak olan Arama Motoru Optimizasyonu işlemi ile organik aramalarda üst sıralarda yer alacaksınız.
Google Reklam Nedir?
Google arama motoru üzerinde reklam verebilmenizi sağlayan reklam platformudur. Google reklam ile hedef kitlenize hızlı bir şekilde ulaşıp, müşteri sayınızı arttırabilirsiniz.
Google Reklam Türleri Nelerdir?
Google Metin Reklamlar ve Google Görüntülü Reklamlar olmak üzere ikiye ayrılır. Görüntülü Reklamların içerisinde görsel ve video reklamlar da yer almaktadır. Ayrıca gmail reklamları da Google Reklamlara dahildir.
Google Partner Ajansı Mısınız?
Google Adwords Partneri olabilmek için çeşitli sertifika sınavları bulunmaktadır. Ajansımız bu sınavları geçerek aldığı sertifikalar sonucunda Google Partner Ajansı olmaya hak kazanmıştır.
Sosyal Medya Nedir?
Sosyal Medya,kişilerin internet üzerinde birbirleriyle veya bir topluluk ile yaptığı diyaloglar, fotoğraf paylaşımları ve diğer paylaşımların bütünüdür.
Sosyal Medya Yönetimi Nedir?
Sosyal Medya Yönetimi, doğru hedef kitleye ulaşabilmeniz amacıyla sosyal platformlar üzerinde markalarınız için oluşturulan stratejik planlamalardır.
Sosyal Medya Yönetimi Size Ne Tür Avantajlar Sağlar?
Marka Tanıtımı, Marka Bilinirliği, Marka Değerlerini Yansıtmak, İş Pazarlaması, Rekabet Yönetimi, Müşteri Çekmek ve Kısa Sürede Hedefe Ulaşmak konusunda size büyük avantajlar sağlamaktadır.
Neden Anatolia System'e Sosyal Medya Yönetimi Yaptırmalıyım?
Analiz, izleme, takip ve raporlama yöntemiyle Facebook, Twitter, Google+, Instagram … gibi sosyal kanallarda sosyal kampanyalarınız belirlenerek interaktif bir şekilde yönetilecektir. Günlük, haftalık ve aylık kurgular ile Firmanız için pazar payını büyüteceği ve stratejisini dijital kanallarda güçlendireceği bir yıl olmasını hedeflemekteyiz. Kullanıcı ile konuşan ve karar almasını etkileyen süreç içerisinde doğru hedefleme yapılabilecek bir mecra olacaktır.
Hosting Nedir?
Hosting, web sitenize internet üzerinden ulaşılabilmesi için dosyalarınızın sunucularda barındırılmasıdır.
Anatolia System'in DNS'leri Nedir?
Aşağıdaki DNS'ler sunucularımıza aittir.
ns1.nic-dns.com
ns2.nic-dns.com