Blog

BETÜL ALTINDAL 27 KAS 2017

Birçok işletmeyi potansiyel hedef kitlesi ile buluşturan ve yeni müşteriler kazanmasını sağlayan Google reklam ağı, gün geçtikçe kullanımı artan bir reklamcılık hizmetidir.

BETÜL ALTINDAL 21 KAS 2017

Google AdWords, Google’ın reklamcılık platformu olarak uzun süredir Türkiye’deki pastanın büyük bir bölümüne sahiptir. Geleneksel medyanın aksine kesin dönüş odaklı müşterilere ulaşma şansını artıracak hedeflemelere olanak tanıyan Google AdWords, büyük - küçük birçok işletme tarafından tercih edilmektedir.

BETÜL ALTINDAL 03 KAS 2017

AdWords reklamlarıyla, potansiyel müşterilere ulaşmak amaçlanmaktadır. Sayısı hafife alınamayacak kadar büyük olan internet kullanıcılarına ulaşmak için yapılan optimizasyonlar, reklamverenleri kârlı sonuçlara ulaştıran ayarlamalardır.

TAYFUN GİRİCİ 20 TEM 2017

Websitenizle entegre olarak çalıştıracağınız Whatsapp API bağlantısı ile sitenize mobil girişlerde Whatsapp ikonuna tıklayan müşterileriniz anında belirlediğiniz telefon numarasıyla Whatsapp iletişimi kuruyor. Sizde Whatsapp üzerinden ekstra bir canlı destek sistemine gerek kalmadan müşteriniz ile anında iletişime geçiyorsunuz.

EMRAH YEDEKCİ 3 ŞUB 2015

Reklam maliyeti çok daha düşük olan mobil reklamları kullanmanız için sitenizi mobil uyumlu hale getirin. Google Adwords reklamlarınızla müşterileriniz nereye bakıyorsa siz de orda olun.

EMRAH YEDEKCİ 20 MAY 2015

Marka İçin çeşitli tanımlamalar mevcuttur. bir kaç tanımlamaya bakacak olursak: marka, İsim, terim, tasarım, sembol, ya da bir firmanın ürün ya da hizmetlerini diğer firmalardan ayıran..

EMRAH YEDEKCİ 3 ŞUB 2015

Anahtar kelimeleriniz, potansiyel müşterilerinizin, ürünlerinizi veya hizmetlerinizi bulmak için kullanacağı terimlerle eşleşmelidir.

BETÜL ALTINDAL 22 KAS 2017

Anahtar kelimelerin ve reklamların gösterdiği performansı ölçebilmek adına tıklama oranları önemli bir bilgidir. Tıklama oranı; reklamları gören kullanıcıların ne sıklıkla tıklama yaptığına dair bir orandır.

BETÜL ALTINDAL 20 KAS 2017

Müşterilerine yeni medya ile ulaşma fırsatını kullanmak isteyen birçok reklamveren ticareti, dijitale taşımayı istemektedir. Ancak birçok işletme sahibinin düşündüğünün aksine, internetten satış yapmak, marka itibarını artırmak, yeni müşterilere ulaşmak yalnızca web sitesine sahip olmakla mümkün değildir.

BETÜL ALTINDAL 03 EKI 2017

Verilere göre Türkiye’de toplam 48 milyon internet kullanıcısı vardır ve ortalama olarak bir ay içinde yalnızca bir kişi Google Arama Ağı’nı kullanarak 243 defa arama yapmıştır. Bu sonuçlar göstermektedir ki, kullanıcılar merak ettikleri konu hakkında Google’da arama yapmakta..

HEVAL AMAK 28 ŞUB 2017

İşletmenize daha çok arama gelmesini istiyorsanız, reklamlarınıza bir telefon numarası görüntülenmesi için bir arama uzantası kullanabilirsiniz.Kullanıcılar masaüstü bilgisayarlarında ve tabletlerde reklamlarınızı gördüklerinde numaranız da belirir. Ayrıca cep telefonlarında da reklamlarınızın yanında bir arama düğmesi görüntülenir.

EMRAH YEDEKCİ 16 NİS 2015

Google’ın aramalarında ilk sayfada yer almak her zaman için kolay olmayabilir. Yüksek rekabet nedeniyle SEO yardımıyla bunu sağlayamadığınız durumlar için Google Reklam ile..

EMRAH YEDEKCİ 21 OCA 2015

Kalite puanı da sıralamayı etkilediğinden AdWords’te daha az harcayarak daha üst sıralarda yer almanın en önemli etkenlerinden biri etkili reklam metinleridir.